25 Mar 2016

Butikbebe.com’dan 23 Nisan’a kadar geçerli 23 TL ANINDA İNDİRİM!Butikbebe.com’a yaz geldi. Çocukların büyük çoğunluğu kalın kıyafetleri ve montları giyinmekten hoşlanmaz. Çocuk işte bu, hemen bunalabilir, sıkılabilirler. Bu yüzden de aslında anne-babaların en rahat olduğu mevsimdir yaz mevsimi. Hem çocuklarının üşümesinden korkmazlar, hem de onların kendilerini daha özgür hissedecekleri kıyafetleri giydirebilirler.

Giydirecekleri kıyafetlerin onları üşütmeyeceğini veya yapısından kaynaklı terletmeyeceğini bildiklerini tercih ederler. Aynı zamanda her türlü ürün için içeriğinde zararlı madde bulunmayacağından emin olmak isterler.

Bütün bunları göz önüne alarak, keyifle alışveriş yapabileceğiniz Butikbebe.com 23 Nisan’a kadar siz okurlarıma çok özel bir indirim sunuyor.

Miniğinizin rahat hareket edebileceği, anne-babaların çocuklarına güvenle giydirebileceği
 www.butikbebe.com ürünlerine 23 TL indirimle sahip olmak için mutlaka göz gezdirmenizi isterim.

İNDİRİM ÇEKİ : 23Nisan23


Kampanya 23 Nisan 2016’ya kadar 200 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

9 yorum:

 1. Ben henüz buradan alışveriş yapmadım ama yapan arkadaşlarım vardı. Bir bakayım, teşekkürler Gülşah :)

  YanıtlayınSil
 2. hamileyken bir iki kez ürün almıştım daha sonra almayı bıraktığım yani unuttuğum yer aslında hatırlatma için teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 3. Bu konu pek ilgi alanım değil:)

  YanıtlayınSil
 4. Çok güzel bir haber bu. Türkiye dekiler değerlendirmeli. Tabi fiyatları artirmazlarsa. Genelde etiket fiyatını artırıp indirim yapmış gibi yapıyorlar ya ; (

  YanıtlayınSil
 5. Gülşahcım çok güzel bir haber bu.İndirimler biz bayanlar için hep cezbedici oluyor.Hemen ışınlanıyorum Butikbebeğe :))

  YanıtlayınSil
 6. bebişi olanlar için süper..:-))

  YanıtlayınSil
 7. Ne iyi haber dolduralım yazlıkları:)))

  YanıtlayınSil

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe