3 May 2016

Tüm Unutkan Anneler’in Anneler Günü kutlu olsun!Anneler Günü geldi çattı… “Hep daha iyisi” diyerek bebeklerin ve annelerin isteklerine her zaman en iyi şekilde cevap veren, Türkiye’nin yeni bebek bezi ve ıslak havlu markası Sleepy, Unutkan Anneler’e teşekkür ederek onları unutmadığını gösterdi.
Bir zamanlar uyku kelimesini en sıcak kelime olarak tanımlayan, %50 indirimleri ve yeni sezon çantaları kaçırmayan, en son çıkan filmlere en önce giden, yemek keyfinden asla ödün vermeyen, küçük bir temizlikten sonra bile en az 3 saat dinlenen ve fönsüz dışarı adımını atmayan ama bir gün, dünyalarını değiştiren o büyük mutluluk ile birlikte dünyaları unutan tüm Unutkan Anneler’in Anneler Günü’nü büyük bir coşku ile kutladı.
Kendilerini çocuklarına adaya Unutkan Anneler’i unutmayan Sleepy, Anneler Günü için özel olarak hazırladığı ajandası ile de tüm annelerin kalbini çalmayı başardı. #unutkananneler hashtag’ini kullanarak Instagram ve Twitter sayfalarında paylaşımda bulunan ve Mayıs Ayı boyunca market.sleepy.com.tr adresinden alışveriş yapan herkese dağıtılacak bu ajanda ile tüm bir yıl mutluluk ve bol bol gülümsemeyle geçecek.
http://www.unutkananneler.com/
Sleepy, en sevdikleri pastanın son dilimini her zaman çocuklarına ayıran ve gerçek sevginin ne anlama geldiğini varlıklarıyla kanıtlayan Unutkan Anneler’e “İyi ki varsınız…” diyor ve kalpten bir teşekkür gönderiyor.Bir boomads advertorial içeriğidir. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 yorum:

 1. Ne hoş olmuş :)
  Ben de Baby Muu için çekiliş paylaşımı yaptım dün ..
  Bu kadar olur :)
  Herkese bol şans
  Hayırlı kandiller diliyorum.
  Başta sağlık olsun ,
  Tüm dualarımızın hayırlısı ile kabul olması dileğiyle...

  YanıtlayınSil
 2. Anneler günün şimdiden kutlu olsun :)

  YanıtlayınSil
 3. Gülşah'cığım asıl o gün kutlayacağım ama şimdiden de kutlu olsun:)

  YanıtlayınSil
 4. Senin de anneler günün kutlu olsun canim.

  YanıtlayınSil
 5. Benim günümmüş o zman :))))

  YanıtlayınSil
 6. Ne kadar güzel hatırlanmak. Sizi de anneler gününüz kutlu olsun.
  http://kendimutfagindasef.com/

  YanıtlayınSil

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe