23 Nis 2017

23 Nisan KompozisyonuBugün bloğumu oğluma emanet ediyorum. Sizlerle 23 Nisan için yazdığı kompozisyonu paylaşmak istiyor.

Bu vesile ile bende tüm çocukların 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramını canı gönülden kutlarim.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK  BAYRAMI

23 Nisan ATATÜRK’ün çocuklara armağan ettiği milli bir bayramdır. O gün ayrıca ATATÜRK Türkiye Büyük Millet Meclisini kurdu. 1920’den beri her yıl 23 Nisan günü büyük bir sevinç ile kutlanmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ATAMIZ sayesinde dünyada kutlanan tek Ulusal Çocuk bayramıdır. Bu yüzden tüm ülkelerden bazı çocukları misafir olarak ağırlarız. Bizler M.Kemal Atatürk çocukları olarak dil,din ve ırk ayrımcılığı yapmamalıyız.

 “Ey yükselen yeni nesil gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz.”diyerek ATATÜRK’ün bizleri çok sevdiğini ve bizlere çok güvendiğini asla unutmamalıyız.

 Biz türk çocukları olarak karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını Mustafa Kemal ATATÜRK için daima yaşatmalıyız.  
                 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

                                  M.Yağız ÖNEN


                 

8 yorum:

 1. herkesin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutlarım..

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel yazmış Yağız :) Bayramımız kutlu olsun.

  YanıtlaSil
 3. Oy, oy, oy ne kadar güzel yazmış, inan bayıldım, Yağız'ın kalemine sağlık, Ela'nın da 23 Nisan'lı fotosuna bayıldım. Kutlu olsunnnnnnn, sevgiler. Çok güzel olmuş.

  YanıtlaSil
 4. Oğlumuzun kalemine sağlık.Duygulandım ben de...

  YanıtlaSil
 5. Yagiz in kalemine saglik. Ela da çok güzel olmus ikisinin de bayramini kutlarim 😊

  YanıtlaSil
 6. Ne güzel yazmış öyle 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun kalemine sağlık Yağız'ın ela'nın da 23nisan resmi de çok güzel kendide çok güzel maşallah ona sevgiler 😊

  YanıtlaSil
 7. Kalemine sağlık Yağız...

  YanıtlaSil
 8. Yağız'ın kalemine sağlık.
  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

  YanıtlaSil

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe