14 Mar 2018

Evimizin İhtiyacı A101


A101 birbirinden farklı ürün çeşitliliğini uygun fiyatlara sunuyor. A101 evimizin ihtiyacı olan ürünleri farklı kategoriler altında topluyor. Gıda ve gıda dışı kategorilerinin dışında temizlik, kâğıt ve kozmetik ürünleri ile de oldukça farklı fırsatlar sunuyor.

Kişisel ya da kişisel olmayan tüm ihtiyaç çeşitlerini A101 mağazalarından rahat ve güvenli bir şekilde karşılayabiliyoruz. Farklı kampanyalarını A101 her hafta düzenli olarak uyguluyor. Kıyafet ve iç çamaşırlarından, mobilyalara kadar pek çok alanda uyguladığı indirimler ile müşterilerini mutlu ediyor. “Aldın Aldın” kampanyası bu hafta hem gıda hem de gıda dışı ürünlerde yaptığı indirimler ile önemli ölçüde dikkat çekiyor. Ben bozduğum ütümün yerine bu hafta başlayacak bu kampanya ile yenisi alacağım. Piyasa fiyatından çok daha uyguna sunulan ütü bütçemi sarsmadan ihtiyacımı karşılayacak. Aynı zamanlarda yapılan diğer kampanyalardan biri de “Haftanın Yıldızları”dır. Bu kampanya kapsamında seçilen ürünleri oldukça uygun fiyatlara alabiliyoruz. Farklı indirim oranları uygulanan ürünlerden tatlı toz biber bu hafta en çok indirim uygulanan ürünlerden biridir. İhtiyacım olan bu ürünü oldukça ucuza alabileceğim için fazla fazla alarak uzun süre ihtiyacım olmayacak. Diğer bir kampanya modeli olan “Çok Al Az Öde”dir. Bu kampanya içerisinde bulunan ürünlerden bir tane aldığımda ikincisi yarı fiyatına geleceği için uzun süreli ihtiyaçlar listesi hazırlayıp alışverişimi tamamlayabilirim. Bulaşık deterjanının her evde olduğu gibi benim evimde de en çok tüketilen ürünlerden biri olduğunu düşündüğümüzde, bu hafta içerisinde Fairy bulaşık deterjanının ikincisinin yüzde 50 indirimli fiyata satılması benim için sevindirici bir haber oldu. A101 bir yenilik daha yaparak mobil uygulaması geliştirdi. Bu uygulama sayesinde tüm kampanyalara ulaşabildiğim gibi en yakın mağazaya da bir tıklama ile erişebiliyorum. Böylece vakit kaybetmeden alışverişimi uygun fiyatlara tamamlayarak mutlu oluyorum.

A101 kaliteli ve farklı ürünleri ile yaşamımıza kolaylık sağlıyor. Pek çok farklı ürüne ulaşabildiğimiz gibi indirimli fiyatlara da en kolay ve güvenli yoldan erişebiliyoruz. Gerek mobil uygulamasında gerek kendi internet sitesinde gerekse de farklı sayfalarda görebildiğimiz kampanya broşürlerinden haftalık bilgi alabiliyoruz.                         Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe