26 Tem 2018

Alandan Tasarruf Etmenizi Sağlayan Şık Baza Modelleri


 
Modern tasarımların hâkim olduğu Yataş Bedding baza modelleri, uzun yıllar kullanılabilecek kadar dayanıklı iç tasarımları sayesinde güvenli bir şekilde eşyalarınızı saklamanızı ve düzenlemenizi sağlıyor. Yatak odası dekorasyonuna yakışan şık tasarımlara sahip olan modeller, farklı materyal ve renkteki kaplamalarla kişiselleştirilebiliyor; farklı stillerdeki yatak başlıklarıyla bir arada kullanılabiliyor.

 
Güvenli Kullanım Sunan Dayanıklı İç Aksam

Sandıklı ya da çekmeceli versiyonları bulunan baza modelleri, yatağın alt kısmında yer alan ölü alanı değerlendirme imkanı tanıyor. Kıyafet, yorgan, yastık ve hatta oyuncak gibi farklı büyüklüklerde birçok eşyanın konulabildiği bazalar, alan kazandırma konusunda son derece başarılı sonuç veriyor. Sandık tipi olanlarsa, yukarıya doğru açıldıkları için alanın çok daha verimli kullanılması gereken küçük odalar için kullanışlı bir çözüm oluyor.

 
Yataş Bedding sandık tipi baza modelleri, paslanma ve çürüme yapmayan çelik konstrüksiyon iç aksamla destekleniyor. Gelişmiş amorsitör ve makas sisteminin yanı sıra emniyet kilidiyle sizin, çocuklarınızın ve sevdiklerinizin güvenli bir şekilde kullanmasına yardım ediyor. Dayanıklı ve kaliteli materyallerin kullanıldığı iç aksam, uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanım sunuyor. Herhangi bir çökme ve benzeri deformasyonlar olmadan kullanmanızı garantiliyor.

 
Eskimeyen Yataş Stili

 
Fonksiyonel kullanımın ön planda olduğu baza modelleri, Yataş Bedding'in modern ve şık çizgileri ile bir araya geliyor. Farklı stillerde pek çok modelin yer aldığı koleksiyon, dinamik görünümleri ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek birçok alternatif sunuyor. Düğme detayının kullanıldığı modeller, yüzey desenleri ile hareketlendirilenler ve kapitone desen alternatifleri, Yataş'ın eskimeyen stilini yatak odanıza taşımanızı sağlıyor.

 
Kısa ayakların kullanıldığı, yere kadar uzanan baza modellerinin yanı sıra yüksek ayakları sayesinde altına rahatça erişilebilen baza modelleri de koleksiyondaki yerini alıyor. Yüksek ayaklara sahip modeller, klasik yatak formundan vazgeçemeyenler için iyi bir tercih olurken yüksek yatakta yatmayı sevenler tarafından da beğeniliyor.

 
Yataş Bedding, farklı boyut alternatiflerine sahip bazalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz baza modelini bulmanızı garantiliyor. Klasik ölçülere sahip tek kişilik baza modellerinin yanı sıra kullanıcıların daha geniş alanda yatmalarını sağlayan alternatifler bulunuyor. Çift kişilik baza çeşitleri de XL boyutunda yataklarla bile kullanılabilecek boyut alternatifleri sunuyor. Ekstra geniş iç hacim sunan modellerse, eşyaları saklamak için daha fazla alana ihtiyaç duyanlara hitap ediyor.

 
Kendi Tarzınızı Yaratın

Yatak Bedding baza modelleri, yatak odası dekorasyonuyla uyumlu ve sizi yansıtan modeller için kişiselleştirilebilir detaylara sahiptir. Farklı renk, desen ve dokularda kumaş ve deri döşeme alternatifleri arasından seçim yapabilir; yatak odasında ağırlıklı olarak kullandığınız renklerle uyumlu bir baza sahibi olabilirsiniz. Daha ağır bir görüntü için deri döşeme tercih edebilir; konfor ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı yüzey dokusuna sahip döşeme kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz.

 
Yataş Bedding baza modellerini kişiselleştirmenin bir diğer yolu da yatak başlığı seçimidir. Alternatif yatak başlık çeşitleri, dekorasyon detaylarının yanı sıra zevkiniz doğrultusunda baza modelini tamamlamanıza da olanak tanıyor. Baza fiyatları, tercih ettiğiniz modelin yanı sıra seçtiğiniz döşemelik türü, boyut ve benzeri detaylar doğrultusunda değişiyor. Seçtiğiniz baza modelini tamamlamak adına kullanacağınız yatak başlığı için ayrı bir bütçe ayırmanız tavsiye ediliyor.

 
Siz de kullanışlı, rahat ve şık yatak bazalarıyla yatak odası dekorasyonunuzu tamamlamayı düşünüyorsanız Yataş Bedding'in sizin için hazırladığı koleksiyonlara göz atabilirsiniz. Kumaş alternatifleri arasından yapacağınız seçimlerle kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz. 

1 yorum:

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe