24 Tem 2018

Arnica Süpürge Modelleri ile Mükemmel Temizliğin Keyfini Çıkarın!


Arnica sessiz süpürge modeli
 
Evinizin dakikalar içerisinde şöyle pırıl pırıl hale getirmek istemez miydiniz? Temizlik konusunda ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan süpürgeler, günümüzde gelişmiş teknik özellikleri ile yaşam alanlarının her köşesine kusursuz hijyen sağlıyor. İhtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen bu küçük ev aletleri ile artık zahmetsiz işler yapmak çok daha kolay! Kıvrımlı köşeleri dahi mükemmel şekilde temizleyen ürünler, yüksek emiş güçleri sayesinde temizlikten tam performans yakalamanızı mümkün kılıyor. Üstelik anti-alerjik özellikleri sayesinde ortamdaki partiküllerden ve tozlardan da kısa sürede kurtulmanız kolaylaşıyor.

 
Sizler de güç ve performans açısından beklentilere uygun bir süpürge modeli arıyorsanız, hemen Arnica kalitesinden faydalanabilirsiniz. Küçük ev aletleri konusunda her daim kaliteye imza atan markanın ürün grupları arasında müşteri ihtiyaçlarını karşılayan pek çok kaliteli, yenilikçi, pratik ve fonksiyonel elektrik süpürgesi modellerine yer veriliyor. Üstün temizlik performansı sunan ürünler ile yaşam alanlarınızı her daim hijyenik bir atmosfere bürüyebilirsiniz.

 
Havada Asılı Kalan Gizli Tozlara Son!

Hem ev hem de ofis temizliğinde kullanılabilen Arnica süpürge çeşitleri, fonksiyonel ve teknik donanımları ile tüm kullanıcılarının gönlünü kazanıyor. Ürünlerin çok yönlü kullanım sunan ergonomik başlıkları, gizli tozları ortaya çıkartarak mekanlarınızı daha kusursuzca ve detaylıca temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Üst kısımda yer alan kalın kapaklar, fırçaya saç veya kalın toz kalıntılarının dolanmasını engelliyor.

İnovatif teknoloji ile geliştirilen elektrik süpürgesi çeşitleri, aynı zamanda toza alerjisi olan kişilerin sağlığını da ön planda tutuyor. Daha yüksek hijyen sunan temiz hava filtreleri ile  polen ve hayvan tüyü gibi ince tozları kolayca makinenize hapsedebilmeniz mümkün. Ergonomik uç yapıları ise tüm tozları etrafa dökülme riski yaşamadan kolayca dışarıya boşaltmanıza destek oluyor.

 
Enerji Tasarrufu Sunan Birbirinden Farkı Arnica Süpürgeler Bir Arada!

Türkiye'nin en iyi elektrik süpürgesi markaları arasında yer alan Arnica; toz torbalı, toz torbasız, dikey kullanımlı, halı yıkama özellikli, kuru modlu ve su filtreli gibi farklı ürün serileri ile karşınıza çıkıyor. Toz torbalı modeller; astım, bronşit hastalarının ve bebekli evlerin temizliği için oldukça uygun. Kağıt veya sentetik torbadan üretilen ürünler, tozları havada süzerek kısa süre içerisinde torbaya hapsediyor. Böylelikle evinizde tozlar havaya bulaşmadan kusursuz bir temizlik gerçekleştirilmiş oluyor.

A sınıfı enerji verimliliği sunan toz torbasız süpürgeler; ultra sessiz şekilde çalıştığı için günün her anı komşularınızı ve diğer aile fertlerinizi rahatsız etmeden temizlik yapabilmenize imkan veriyor. Koltuk temizleme aparatları, perde fırçası ve dar uçlu borusu ile gelen bu ürünlerle ev temizliğini adeta eğlence işine dönüştürebileceksiniz. Boya göre ayarlanan dikey kullanımlı modeller; taşınabilirlik, hafiflik ve pratik kullanım açısından tüm kullanıcılarını cezbediyor. Farklı renklerde beğeniye sunulan bu süpürge çeşitlerini mutfak ya da salon gibi fazla temizlik gerektiren yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.

 
İşlevsel özelliklerle donatılan halı yıkama makineleri, zamanla halılarınızın üzerinde oluşabilen sararmaları ve kirleri anında yok etmeye yardımcı oluyor. Üstelik kumaş dokusunu koruyan bu makineleri sadece halı üzerinde değil ince kilim ve koltuk gibi mobilya eşyalarınız üzerinde de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Etkin bir hijyen sunan yenilikçi ürünler, hoş parfüm esansları sayesinde ortamın havasını daha ferah hale getiriyor.

 
Arnica Tesla ve Arnica Bora, yüksek emiş gücüne sahip olan kuru modlu süpürgelerden ikisi. Uzaktan kumanda, yıkanabilir motor koruma filtresi, 3 fonksiyonlu emniyet kilidi ve pratik hazne Tesla serisinde öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Renkli tasarımları ile dikkati çeken Arnica Bora, hem etrafa yaydığı hoş kokusu ile temizliğinizi daha etkin kılıyor hem de odanın havasını değiştiriyor. Yıkanabilir hazneli olan su filtreli modeller ise genellikle koltuk, halı ve perde gibi mobilya modellerinin temizliğinde tercih ediliyor.

Arnica mila süpürge modeli

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 yorum:

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe