21 Nis 2019

Ofislerin Temel İhtiyacı Çay ÇeşitleriOfisler her ne kadar bir çalışma alanı olarak görülse de aslında bir anlamda da yaşam alanıdır. Çalışırken aynı zamanda içecek ihtiyacının da karşılandığı ofislerde olmazsa olmaz ise çay ve kahve! Özellikle çay gün boyunca sürekli tüketilen bir içecek olduğundan sabahın erken saatlerinde demlenir ve akşama kadar sıcak bir halde tüketilir. Gelen konuklara da ikram edildiğinden haliyle çay çeşitleri ofislerin temel giderlerinden biri haline geliyor.

Çok daha ekonomik bir tercih olması nedeniyle ofislerde genellikle dökme çay çeşitleri kullanılıyor. Demini kısa sürede veren ve tazeliğini de bir o kadar uzun süre koruyabilen dökme çay çeşitleri her ofiste mutlaka bulunuyor. Peki, ofisler çay masrafını nasıl düşürebilir? Sürekli olarak temin edilen çaylara daha az bütçe ayrılması mümkün olabilir mi?

Çay Masrafınızı Azaltacak Tüyolar

İlk önerimiz kaliteli bir çay makinesi temin etmeniz olacak. Çünkü çay makinaları çayı gün boyunca sıcak ve taze tutuyor. Haliyle yeniden demlenmesine ihtiyaç duyulmuyor. Bu da gün içerisinde tüketilen dökme çay oranının azalması anlamına gelir ki stoklarınız çok daha uzun sürede tükenir. Çaydanlıkta çay demleme dönemi artık tarihe karıştı. Gayet makul bir bütçe ayırarak enerji tasarrufu da sunan bir çay makinesi temin edebilirsiniz.

İkinci önerimiz ise çay alışverişiniz Avansas internet sitesinden yapmanız olacak. Çünkü bu sitede dökme çay fiyatları gayet uygun ve aynı zamanda çok sayıda farklı çay markasının en sevilen ürünlerini satışa sunuyor. Yani kullandığınız çay çeşidinden ödün vermeden alışveriş yapabiliyorsunuz. Fiyatları birkaç site ile kıyasladık ve gerçekten rekabetçi bir fiyat anlayışının olduğu kanısına vardık. Bu yüzden sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyoruz.

Bu arada az önce söz ettiğimiz çam makinesi çeşitlerini de Avansas internet sitesinden kolayca temin edebileceğiniz bilgisini de sizlerle paylaşalım. Gerçekten kullanışlı ve seçkin markalar tarafından geliştirilmiş olan çay makinesi çeşitleri bu sitede şaşırtan derecede uygun fiyatla satışa sunuluyor. Eğer siz de artık çay masraflarınızı azaltmak, çaydanlıkla çay demleme devrini kapatmak istiyorsanız mutlaka Avansas internet sitesine tıklayın. Pişman olmazsınız!

1 yorum:

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe