24 Nis 2019

Yaşadığınız Yerdeki En İyi Mekanları KeşfedinHepimiz çeşitli dönemlerde mekan arayışına girebiliyoruz. Hatta bir kültür merkezini, restoranı ya da oteli aramak için dakikalarca zaman kaybedebiliyoruz. Bunun önüne geçmek için sizlere kolay bir yoldan söz edeceğiz. En iyi mekanları ya da size en yakın mekanları saniyeler içerisinde görüntüleme imkanı sunan Biz Point internet sitesi ile tanışmanızı öneriyoruz. Son günlerde çeşitli platformlarda da adından söz ettirmeye başlayan bu site her türlü işyeri, otopark, eğlence mekanı, yiyecek ve içecek gibi aramanızı kolayca yapmanızı sağlıyor.

İşyeri bulmak için de harika bir seçenek olduğunu belirtelim. Çünkü işletmeleri yürüme ve araç ile ulaşma süresi ile birlikte gösteriyor. Yol tarif alabiliyor ve haritalar üzerinden işyerini görüntüleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla aradığınız bir yerin yol tarifini bulmak, telefon numarası ya da adres bilgisine ulaşmak için ekstra arayışlara girmenize gerek kalmıyor. Facebook üzerinden giriş yaparak çevrenizdeki arkadaşlarınızı dahi görebilirsiniz.

Sitede 52 binin üzerinde işyeri kayıtlı ve her türlü işletme için bu imkanlardan faydalanabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak üye olunabiliyor ve bireysel kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. İşyerleri ve profesyoneller de üye olarak onlarca farklı ayrıcalıktan faydalanabiliyor. Bu avantajlardan da söz edeceğiz ama öncesinde isterseniz küçük bir deneme yapmak için önce en iyi mekanları inceleyin.

Üyeliğin Getirdiği Ayrıcalıklar Neler?

Öncelikle bireysel kullanıcılar etkinlik, hizmet arayabiliyor ve profesyonellerden teklif isteyebiliyor. İş ilanlarını görebiliyor, arkadaşları ile canlı sohbet edebiliyor, randevu isteyebiliyor ve rezervasyon işlemi yapabiliyor. Özel not tutabiliyor ve “beni ara” talebinde bulunabiliyor. Hatırlatma ayarlama imkanı bile var. Onlarca indirim ve promosyondan faydalanma fırsatı da mevcut.

İşyerleri ve mekanlar müşterilerine daha kolay ulaşıyor ve yeni müşteriler kazanabiliyor. Etkinlik, kampanya, ürün ve hizmet yayınlayabiliyor. İndirim kuponları yayınlama, hatırlatma ayarlama meetup organize etme gibi avantajlara da sahip olabiliyorlar. Üyeliğin getirdiği ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil. İş ilanları yayınlama, yeni tedarikçi bulma, tavsiye ve teklif alma gibi onlarca farklı imkan var. Yani BizPoint sadece bir şehir rehberi değil, çok daha fazlasını tek bir platform üzerinden sunan ve gerçekten avantajlı bir adres! Detaylı bilgi için mutlaka siz de göz atın.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe