29 Eyl 2020

Temizlik ve Hijyen için Uğrak Noktamız VitrA Tasarım Lavabolar

 


Sizlere dış dünyanın ferahlığını ve huzurunu sunan bir sadelik, evrenin genişliğini banyolarınıza taşıyan harika lavabo koleksiyon çeşitleri ile VitrA karşınızda! Tüm fiziksel ve görsel ihtiyacınızı karşılamakla kalmayıp tamamen sağlığınızı dikkate alan tasarımlar sunan VitrA göz zevkinize de hitap eden alıcılığı farklı lavabo koleksiyonları ile hijyenik banyolar yaratıyor. VitrA Hygiene teknolojisi ile lavabo yüzeylerini mikrop ve bakteri barındırmayan özel bir sırla kaplıyor. VitrA Clean’in su itici özelliği her kullanımda bir yandan temizlik yaparak mikropları yüzeyden uzaklaştırıyor.

Bağımsız Lavabo Modelleri ile Banyonuzu Zevkinize Göre Tasarlayın

VitrA tasarım ekibinin ve tasarımcı Terri Pecora’nın işbirliği ile geliştirilen VitrA Plural koleksiyonundaki tüm parçalar, banyoyu ortak yaşam yerlerine dönüştürecek ince dokunuşlarla şekilleniyor. İnovatif sifon sistemi ile duvarlardan bağımsız olarak konumlandırılabilen lavabolar, banyoların ferah bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Duvara monte etme zorunluluğu olmadan, istenilen alana yerleştirilebilen Plural; monoblok, etajerli ve farklı boyutlardaki çanak lavabolar ile ortak paylaşımı artırıyor. Plural; sıcaklığı, dokusu ve sadeliğiyle dikkat çeken ahşabın yanı sıra, değişik renklerdeki seramik tezgâhlarla da birleştirilebiliyor. Plural, tesisat borularını gizliyor ve banyonun istenilen yerinde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Voyage Koleksiyonu ise iç huzura önem veren, rahat bir mekan yaratmak için geliştirildi. Banyoda geçen zamanı sadece fiziksel bir deneyimden öte, zamanda bir bölüm olarak tanımlayan Voyage, beden ve ruhun buluştuğu, hissel ve zihinsel boyutları faaliyete geçiren bir alan oluşturuyor. Sabit durmayan ve evrilen bir sistem olarak Voyage, insanın zaman içinde farklılaşan istek ve gereksinimlerine uyum sağlayarak kullanıcısıyla beraber yaşıyor. Elastik yapısına rağmen kolay uygulanabilirliği ile hata yapma olasılığını en aza indiren yöntem, kalıcı ve yarı kalıcı gereksinimleri estetikten ödün vermeden karşılıyor. Çanak ve etajerli banyo lavabosu modellerinin kusursuz birlikteliğiyle oluşan Voyage lavabolar, kullanışlı kuru, yarı kuru ve sulu çözümü getiriyor. Seramik yüzeyler, azami hijyen ve kolay temizlenebilirlik sağlıyor.

Kullanıcısına Kişisel ve Özel Alanlar Tasarlama İmkanı Sunan Koleksiyonlar

Equal Koleksiyonu, yalın tasarım anlayışı, kent kalabalığında her anlamda dengeli olmanın kısa yolunu sunuyor. Equal, farklı gereksinim ve beklentileri uyumla karşılarken, tüm gürültüyü dışarıda bırakıyor. Özel bir mobilya olarak dizayn edilen Equal etajerli lavabo ünitesi, görsel bütünlüğüyle farklılık yaratıyor ve yaşanılan alanı ferahlatıyor. Bir ve birden fazla hazneye sahip lavabolar, doğrusal ve akıcı şekillerin çarpıcılığını sunuyor. Duvara sabitleme, tezgâh üstü ve havluluk gibi raflı metal çerçeve alternatifleri ile Equal, zeminden bağımsız duruşu ile hijyenik banyolar sunuyor. Diğer bir koleksiyon Outline da üst segment olup oval, kare, tv, yuvarlak, asimetrik şekilleri ile karşımıza çıkıyor. 40-63 cm lik ebatlara sahip olması her banyoya kolaylıkla yerleştirilmesini sağlıyor.

Klasik Ayaklı Lavabolara Modern Dokunuşlar

VitrA Hygiene ve VitrA Clean teknolojisiyle güçlendirilen modeller bakteri barındırmayan özel yüzeyleri sayesinde alanlarda kusursuz temizlik imkanı tanıyor. VitrA Fresh klozet sistemleri deterjan hazneleri sayesinde temizliği her kullanıma taşırken Rim-Ex kanalsız sistem tasarımı kir barındırmıyor. Sağlıklı banyolara estetik bir hava katan Efes, Metropole, S20 ve S50 koleksiyon ve modelleri ile öne çıkan ayaklı lavabo modelleri içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Klasik severlere modern dokunuşların şıklığını sunan bu ürünler değişen boyut ve formlarıyla banyolardaki yerini almaya hazır. Efes koleksiyonunun diğer koleksiyonlardan farkı etajerli seçenekler sunuyor olması. Ayrıca bu koleksiyonun ebatları 57-100 cm arasında değişiyor. Metropole koleksiyonu ise 40-120 cm arasında boyutlara sahip ürünler içeriyor. S20 koleksiyonu 45-60 cm iken S50 koleksiyonunun modelleri 40-65 cm aralığında ölçülerde üretiliyor.

Metropole koleksiyon standart, entegre, monoblok, tezgah üstü, tezgah altı,  etajerli, yarım tezgah, çanak, çeşitlerinden oluşuyorken, Efes koleksiyonu standart, tezgah üstü, tezgah altı, modellerini barındırıyor. Banyolarınıza estetik bir dokunuş da S20 ve S50 koleksiyonlarının ayaklı klasik ürünleri ile gerçekleşiyor. VitrA’nın özgün tasarımcılarının geliştirip ortaya koydukları bu ürünler ile tanışmak ve hijyenik banyolarınızı modern, kullanışlı koleksiyonlarla buluşturmak için VitrA, en yakın mağazalarında sizleri bekliyor.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Okuduysan ses ver ;)

Bumerang - Yazarkafe